Dış Ticaret

 • Tavilo 1993 yılında temelleri atılan ve 25 yıllık geçmişi ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından birisidir. Şirket olarak kalite, hizmet ve pazarlama konularındaki yenilikçi yaklaşımlarımızın da katkılarıyla ülke genelinde sektöründe lider bir konumdayız.

  Tavilo Dış Ticaret olarak dünya üzerinde 45 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatla ve girmiş olduğumuz yeni pazarlarla da dünya markası olma yolunda ilerliyoruz. Üretim kapasitemize paralel olarak sürdürülebilir ihracat ağımızı genişletmek ve nitelikli hizmet anlayışımızla yeni pazarlarda da var olmayı istiyoruz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, satış sırasında ve sonrasındaki hizmet anlayışımız ile uluslararası arenada hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Ulusal ve uluslararası fuar katılımlarımız sektörün önünü açmak ve dikkatleri üzerimize çekmek adına attığımız bir diğer  önemli adımdır.


  Ar - Ge yatırımlarımız sayesinde ülkemize kazandırdığımız yeni ürünler ve bunların avantajlarını sektörün hizmetine sunmaya önümüzdeki yıllarda da devam edeceğiz.

   
   
   
Test

Form Gönderimi

Tamam

YENİLİKLERİ TAKİP EDİN!